Zabiegi REJUVI twarzy

O firmie

Łącząc zaawansowane ziołolecznictwo, najnowsze badania dermatologiczne, sekrety piękna z Dalekiego Wschodu, oraz nowoczesne technologie kosmetyczne, Rejuvi zapewnia unikalny synergiczny dostęp do odmłodzenia skóry.

Rejuvi Laboratory Inc. posiada profesjonalne kuracje dla różnych problemów i infekcji skórnych, które dają widoczne rezultaty. W konsekwencji kuracje te są bardzo skutecznym narzędziem pracy dla kosmetyczek, dermatologów i innych specjalistów zajmujących sie problemami skóry.

 

Zabieg przeciwtrądzikowy (Rejuvi Acne Treatment)

Zabieg przeciwtrądzikowy (Rejuvi Acne Treatment)Nadmiar męskiego hormonu może produkować nadmiar sebum, które zatyka pory powodując trądzik i wypryski. Rejuvi Acne Treatment efektywnie hamuje nadmiar wytwarzanego łoju, specjalną kombinacją organicznych kwasów, witamin i cynku. Ta złożona formuła sprawia, że Rejuvi Acne Treatment przynosi spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu.


 

 

 

Zabieg na trudny oporny trądzik (Tough Acne Treatment)

Zabieg na trudny oporny trądzik (Tough Acne Treatment)Innowacyjny zabieg przynoszący pożądane efekty, nawet w przypadku zmian trądzikowych opornych na wszystkie inne zabiegi.
Będący kontynuacją podstawowego zabiegu przeciwtrądzikowego.

Zabieg wzbogacony o użycie kompleksu kwasów owocowych pozwala na efektywną walkę z najbardziej uciążliwymi zmianami.

 


 

Zabieg na trudny oporny trądzik (Tough Acne Treatment)

 

 

Zabieg głęboko oczyszczający (AHA Conditioning Mask)

Zabieg głęboko oczyszczający (AHA Conditioning Mask)Zabieg ten zaprojektowany został specjalnie dla skóry tłustej, mieszanej oraz z trądzikiem. Maseczka AHA Conditioning, którą wykorzystujemy w tym zabiegu, posiada w swym składzie wielorakie kwasy alfa hydroklsylowe oraz wyciąg z papai, wspomagające naturalny proces złuszczania się skóry. Proces ten odtruwania i doskonale oczyszcza każdy rodzaj skóry. Rejuvi AHA Conditioning Mask jest maseczką niezwykle delikatną i łagodną, jednak doskonale radzi sobie z różnymi problemami skóry, nawet z ostrym trądzikiem.

Zabieg ten może być stosowany raz lub dwa razy w tygodniu.


 

 

Zabieg "natura oceanu", reminalizujący dla skóry tłustej (Sea Reminalizing Mask)

Zabieg reminalizujący dla skóry tłustej (Sea Reminalizing Mask)Wodorosty bogate są w sole mineralne, pierwiastki śladowe, witaminy i polisacharydy. Większość soli mineralnych i pierwiastków śladowych zawartych w wodorostach jest niezbędna dla ludzkiego organizmu. Składniki te są morskimi sekretami piękna. Dzięki wyciągom z alg oraz minerałom organicznym, zabieg ten zaopatruje skórę w niezbędne minerały, przywraca równowagę i zapewnia substancje odżywcze. Głównym produktem używanym w tym zabiegu jest morska maseczka reminalizująca, której skład jest odpowiednio dobrany dla skóry tłustej z rozszerzonymi porami. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu.


 

 

Zabieg redukujący pory (Pore Reduction Treatment)

Zabieg redukujący pory (Pore Reduction Treatment)Rozszerzone pory skóry często związane są z tłustą skórą i sprawiają wrażenie szorstkiej, chropowatej (gruboziarnistej), powierzchni pokrytej dołkami. Rejuvi łagodnie łączy kilka produktów takich jak: Exfoliating Mask, Peeling Formula, Lightening Treatment, etc. aby skutecznie poprawić kondycję skóry. Kuracja ta jest prosta, bezpieczna i pragmatyczna. Może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu, aż zostanie osiągnięta zamierzona poprawa skóry.


 

 

Zabieg wybielający (Rejuvi Skin Whitening Treatment)

Zabieg wybielający  (Rejuvi Skin Whitening Treatment)Rejuvi Whitening Treatment łączy Lightening Treatment, Fruit Complex i Whitening Formula dla osiągnięcia synergicznego efektu polepszenia tonu skóry i rozwiązania problemów pigmentacyjnych takich jak chociażby ciemne plamy wokół oczu. Na dzień dzisiejszy jest to najbardziej efektywna kuracja.
Rejuvi Lightening Treatment zawiera cenny proszek perłowy i złożone wielorakie anty-oxydanty zamknięte w szczelnej fiolce dla zachowania maksymalnej siły. Dlatego Rejuvi Lightening Treatment zapewnia natychmiastową poprawę w tonie skóry w ciągu 30 min. Tyrozynoza jest specjalnym enzymem, który jest katalizatorem produkcji melaniny. Budowanie melaniny staje się bardzo wolne z niższą działalnością tyrozynozy, dlatego zahamowanie działalności tyrozynazy jest jedną z najbardziej zaawansowanych technik anty-pigmentacyjnych. Dodatkowo został odkryty ekstrakt z zarodników pszenicy aby opóźnić melanogenezę, który służy również do produkcji jasno zabarwionego pigmentu (feomelaniny). Jest to najnowsza technika anty-pigmentacyjna. Rejuvi Whitening Formula zawiera blokadę tyrozynozy – ekstrakt z lukrecji i ekstrakt z zarodków pszenicy, jak również skoncentrowane anty – oxydanty dla osiągnięcia silnego anty-pigmentowego efektu. Ponadto Rejuvi Fruit Complex jest używany dla ułatwienia penetracji Whitening Formula.

 

Zabieg mikrodermabrazja

mikrodermabrazjaZabieg który łączy w sobie dwie metody złuszczania, za pomocą kwasów i mikrodemabrazji diamentowej. Kwas ma za zadanie rozpuścić i zmiękczyć wierzchnią warstwę naskórka, aby głowica pokryta kryształkami naturalnego diamentu usunęła pozostałe warstwy naskórka, zaś pielęgnacja po eksfoliacji silnie łagodzi, odżywia i odmładza. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i bezbolesny. Można wykonać go jednorazowo w celu regeneracji i odświeżenia, jak również w serii bardziej leczniczo.


 

 

Zabieg multilift

Zabieg multiliftZabieg wykorzystuje zalety połączenia kwasów owocowych i peelingu kwasu mlekowego. Efekty dają się porównać z zabiegiem chirurgii plastycznej. Podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwas salicylowy, enzym papai i specjalny kontroler penetracji. Odczucia jakie towarzyszą w czasie multiliftu to wyraźne pulsowanie mięśni i ciepło wewnątrz skóry. Następuje też zwiększenie zdolności skóry do absorpcji aplikowanych preparatów utrzymujące sie do 6 godz. Rezultaty: - efektywny lifting, - poprawa elastyczności i gładkości skóry, - redukcja i spłycenie zmarszczek, - odmłodzenie skóry, - rozjaśnienie skóry.

 

 

 

Zabieg odżywczo-nawilżający (facial treatment for dehydrated aging skinn)

Zabieg odżywczo-nawilżający dla skóry dojrzałej (facial treatment for dehydrated aging skin)Rejuvi w inteligentny sposób wykorzystuje połączenie podstawowych produktów do pielęgnacji dojrzałej i wysuszonej skóry. Kuracja ta w skuteczny sposób prowadzi do nawilżenia, odżywienia i przywrócenia skórze odpowiedniej równowagi. Kwas Fruit Complex # 1 doskonale przygotowuje skórę do dalszej absorpcji aplikowanych preparatów, a relaksacyjny masaż wykonywany podczas zabiegu likwiduje mimowolne napięcie mięśni, ogólne odprężenie i rozluźnienie. Bogatsza wersja z użyciem maski z kolagenem roślinnym, witaminą C i kwasem hialuronowym.


 

 

Zabieg młodości (Rejuvi Pearl & Silk Mask)

Zabieg młodości (Rejuvi Pearl & Silk Mask)Głównym kosmetykiem, który wykorzystujemy do tego zabiegu jest maseczka algowa perłowo-jedwabna. Podstwowy składnik tej maseczki to puder perłowy będący organicznym wypełniaczem, który jednocześnie wygładza zmarszczki, wzbogacając skórę o kwasy aminowe, proteiny i pierwiastki które odmładzają skórę. Puder perłowy zawiera specjalne proteiny odżywiające skórę. Wyciąg z żeńszenia podwyższa poziom tlenu we krwi i poprawia metabolizm skóry. Wszystkie te składniki stanowią podstawę tradycyjnej pielęgnacji skóry i urody Orientu. Skóra stanie się jedwabista, lśniąca i nabędzie zachwycającego wyglądu. Maseczka ta przeznaczona jest do pielęgnacji wszystkich rodzajów skór w tym także skóry wrażliwej. Zabieg może być wykonywany raz lub dwa razy w tygodniu.


 

 

Zabieg dla skór naczyniowych (Flawonid Complex, wit. P, wit.K1, Q10, arnika)Zabieg z kolagenem roślinnym, nawilżająco – ujędrniający (Rejuvi Collagen Firming Mask)

Zabieg nawilżająco – ujędrniający (Rejuvi Collagen Firming Mask)Zabieg oparty na bazie kolagenowej maseczki ujędrniającej, przeznaczony dla skóry dojrzałej, suchej i wrażliwej. Zawarty w maseczce kolagen roślinny i kwas hialuronowy doskonale nawilżają skórę i utrzymują jej wilgotność. Fosfolipid zawarty w lecytynie jest składnikiem odpowiedzialnym za odpowiednie odżywienie skóry, które powoduje jej jędrność i sprężystość. Wszystkie te składniki nawilżają i odżywiają skórę w szczególności skórę bardzo suchą. Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla skóry suchej i przesuszonej. Rejuvi Collagen Firming Mask może być stosowana raz lub dwa razy w tygodniu.


Kuracja kwasami owocowymi (Rejuvi Fruit Complex)

Kuracja kwasami owocowymi (Rejuvi Fruit Complex)Zabieg z innowacyjną technologią zawierającą kombinację kwasów alfa i beta-hydroxy. Fruit Complex wykorzystuje kwasy i ich odpowiednie estry do osiągnięcia wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu w trakcie kuracji (brak widocznego łuszczenia i silnego zaczerwienienia). Zabieg ma szerokie zastosowanie w wygładzeniu skóry, redukcji porów, zmniejszeniu zmarszczek, rozjaśnieniu przebarwień i ogólnej regeneracji naskórka.

 

 

 

 

Zabieg łagodnego złuszczania (Rejuvi Gentle Milk Peel)

Zabieg łagodnego złuszczania (Rejuvi Gentle Milk Peel)Główny produkt tego zabiegu to Rejuvi Milk Peel (kwas mlekowy), który wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji. Rejuvi Milk Peel zapewnia skórze bezpieczny proces eksfoliacji bez efektów ubocznych często związanych z fenolem i TCA. Metoda ta jest odpowiednia dla większości rodzajów skór i bardzo bezpieczna. Łączy zalety Rejuvi Fruit Complex i Rejuvi Peeling Formula. Rezultaty to: elastyczność i jędrność skóry, jednolity kolor, gładkość skóry, redukcja zmarszczek i blizn. W celu uzyskania lepszych efektów polecamy wykonanie serii zabiegów.

 

 

 

 

Zabieg głębokiego złuszczania (Rejuvi Deep Milk Peel)

Zabieg głębokiego złuszczania (Rejuvi Deep Milk Peel)Rejuvi Peeling Formula może być używana do osiągnięcia głębokiej i widocznej eksfoliacji. Rejuvi Deep Milk Peel złuszcza więcej warstw skóry niż Rejuvi Gentle Milk Peel. W konsekwencji jest efektywny dla trudnych problemów skórnych takich jak: głębokie zmarszczki, blizny po trądziku, rozstępy, przebarwienia pigmentacyjne. Może być nakładany na całą twarz lub wybrane problematyczne miejsca. Zabieg głębokiego złuszczania wykonujemy w okresie wczesnej wiosny lub późnej jesieni. Nie zaleca się stosowania głębokiego złuszczania więcej niż 2 razy w roku lub więcej niż raz na sześć miesięcy, oprócz takich problemów jak np. blizny trądzikowe. Dla takich przypadków może być wykonywany 1 zabieg na miesiąc w połączeniu z innymi uzupełniającymi zabiegami. Przed wykonaniem głębokiego złuszczania zalecane jest wykonanie dwóch zabiegów łagodnego złuszczania.

 

 

 

 

Zabieg zmniejszający blizny i rozstępy

Zabieg zmniejszający blizny i rozstępyRozstępy – to bardzo częsty defekt po ciąży w okolicach brzucha, ud, pośladków lub piersi. Rozstępy również mogą wystąpić w okresie szybkiego wzrostu, w okresie dojrzewania lub znacznego wzrostu masy ciała. Rozstępy to forma blizny. Powstają w wyniku nadmiernego rozciągania skóry i zerwaniu sieci włókien kolagenowych tworzących strukturę skórną. W momencie, gdy rozstępy już się pojawią trudno jest je całkowicie usunąć, ale można w znacznym stopniu zmniejszyć ich rozmiar, wypukłość oraz estetykę. Najlepszy efekt poprawy wyglądu rozstępów można uzyskać, gdy są one w fazie zapalnej, mają wtedy kolor czerwony, czerwono-winny lub czerwono-niebieski. Gdy rozstępy są już białe, w tzn. w fazie zanikowej, zabiegi nie dają już tak spektakularnego efektu.

W naszym Instytucie posiadamy szeroki wachlarz zabiegów które skutecznie pomagają zmniejszyć nieestetycznie wyglądające rozstępy. Należą do nich: mikrodermabrazja diamentowa i korundowa, mezoporacja ACTHYDERM (więcej informacji w zabiegach z użyciem aparatury), zabieg Collin Resultime (więcej informacji w zabiegach na ciało Collin) i zabieg Rejuvi. Często, aby uzyskać bardzo dobry efekt, musimy połączyć 2 metody.

Firma Rejuvi odkryła, że unikalna formuła Rejuvi Peeling Formula posiada wyjątkowe właściwości: normalizuje komórki skóry i tkanki, a także stymuluje rozprzestrzenianie się fibroblastu, który zwiększa produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Funkcje te powodują efektywne działanie zmniejszające blizny i rozstępy. Aby uzyskać pożądane efekty w postaci zmniejszenia blizn i rozstepów należy przygotować skórę używając przez 5-7 dni przed zabiegiem Rejuvi Retinyl Serum i Rejuvi "m" Massage Oil po zabiegu. Czas kuracji razem z okresem przygotowania skóry przed zabiegiem i okresem pielęgnacji po zabiegu to ok. 14 dni. W celu osiągnięcia zadowalających rezultatów należy przeprowadzić od 1-4 kuracji. Cena zabiegu uzależniona jest od powierzchni objętej zmianami.


 

 

 Pracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading