Nowości w naszym Instytucie Piękna

TechniSpa

TechniSpa to kompleksowy, skuteczny i bezpieczny program antycellulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę.Metoda TechniSpa Guinot jest oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych technik modelujących ciało: 

- masażu mechanicznego z podciśnieniem
- jonoforezy
- stymulacji. 

TechniSpa redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektowniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała. 
Urządzenie TechniSpa jest zaprojektowane tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: "skórka pomarańczowa" jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i wymodelowane. Fenomen zabiegu TechniSpa polega na wykorzystaniu jednocześnie trzech programów, które potęgują wzajemnie swoje działanie: podwójna lipo-aspiracja, jonizacja i stymulacja mięśni. Ogromną zaletą jest możliwość korzystania z wszystkich trzech funkcji jednocześnie lub każdej oddzielnie stosownie do wybranego programu pielęgnacji.

Program podwójne wyszczuplenie

W zabiegu tym wykorzystuje się wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi całe ciało lub dowolne, wybrane partie np. nogi, brzuch, pośladki, itd. 
>Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra. 
Już po pierwszym zabiegu obserwujemy średnią utratę: 

- w obwodzie talii -1,5 cm (max. -2 cm)
- w obwodzie uda -0,6 cm (max. -1 cm). 

Program napinająco - ujędrniający

W zabiegu tym wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi całe ciało lub dowolne, wybrane partie np. ręce, nogi, pośladki, itd. 
Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra. 
Działanie urządzenia TechniSpa zostało docenione przez szpital Saint-Andre de Bordeaux, który przeprowadził badania klinicznie przy pomocy lasera Dopplera. Po przeprowadzonej serii 12 zabiegów odnotowano doskonałe wyniki w poprawie napięcia skóry oraz utracie cm: 

+35,46 % poprawy napięcia skóry
- 3,4 cm w obwodzie uda.

Program lekkie nogi

Program, który skutecznie łagodzi dyskomfort, ociężałość, obrzęki i ból w nogach - problemy wywołane zmęczeniem, słabym krążeniem żylnym, długotrwałą postawą stojącą. Już od pierwszego zabiegu nogi są rozluźnione, odprężnione i ujędrnione, a ich linia jest wymodelowana. 
Efenty zabiegu: usprawnione krążenie krwi i limfy, "lekkie nogi" pełne komfortu i odświeżenia. 
Przeprowadzone badania kliniczne prezentują się następująco: 

+255 % poprawy mikro-krążenia po zabiegu
+54 % po godzinie od zabiegu. 


1. PODWÓJNA LIPO-ASPIRACJA (fizyczna mobilizacja cellulitu) 
Podwójna lipo-aspiracja polega na zasysaniu skóry, tworzeniu fałdu skórnego i jego rolowaniu. Tym samym powoduje mobilizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie złogów tłuszczowych, a w efekcie redukcję cellulitu. 
Rolowanie jest automatycznie dostosowane do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Jest również regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów i komfortu podczas zabiegu. 
Gest podwójnej lipo - aspiracji powtarzany jest dwukrotnie i uwalnia tkanki od komórek i złogów tłuszczowych. 
"1wszy efekt wyszczuplania" skutecznie mobilizuje cellulit, natomiast po nim "2gi efekt wyszczuplania" osłabia połączenia adypocytów - komórek tłuszczowych i eliminuje złogi tłuszczowe. Mikro - krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione a tkanki są obkurczone. 


2. JONIZACJA (aktywacja przenikania składników wyszczuplających) 
Prąd galwaniczny (prąd niskiej częstotliwości) umożliwia przenikanie niezwyle skutecznych składników antycellulitowych, modelujących sylwetkę, ujedniających, naoinających i drenujących skórę. 
Usprawnia procesy spalania i wydalania tłuszczów. 
Aktywne składniki działają nawet pomiędzy zabiegami!!! 3. STYMULACJA MIĘŚNI (pobudza pracę mięśni i sprzyja eliminacji tłuszczów) 

Prąd stymulujący poprawia: 

- napięcie mięśni,
- sprzyja spalaniu tłuszczu,
- usprawnia krążenie krwi i limfy,
- pobudza drenaż,
- sprzyja aktywnej eliminacji toksyn.
Oskar kosmetyków

Urządzenia TechniSpa Guinot zostało uznane za jedno z najskuteczniejszych wśród aparatów modelujących ciało i wyróżnione nagrodą Oskar Kosmetyków 2007. W ocenie jury przyznającej nagrodę na uwagę zasługują: wysoka jakość, innowacyjność, zgodność z trendami, zastosowanie nowoczesnej technologii, bezpieczeńswo stosowania, skuteczność, relacja ceny do jakości oraz rzetelność i warygodność informacji dla klienta.
Pracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading