Makijaż

"Żeby mieć piękne oczy, szukaj dobra w oczach innych. Żeby mieć piękne usta, wypowiadaj piękne słowa" - mówiła Audrey Hepburn, kiedy pytano ją o sposoby na pielęgnowanie urody... Być piękną pod każdym względem - niesamowite uczucie! A wszystko zależy od Ciebie. Od tego, czy Twoje piękno zewnętrzne pozostaje w harmonii z Twoją osobowością...
Wykonujemy makijaże na wszystkie okazje:

  • dzienne
  • wieczorowe
  • fotograficzne
  • sesyjne
  • ślubne z możliwością doklejenia lub z przedłużeniem rzęs.

makijażPracujemy na profesjonalnych, znanych markach kosmetycznych, dzięki czemu uzyskujemy jakość, efektowność i trwałość naszych makijaży (Kryolan, Revlon, Chanel, Lavertu, Art Deco, Isa Dora, Gosh, Lancome, Dior, Inglot).

Profesjonalny make up to odpowiednio dobrane do rodzaju skóry oraz typu kolorystycznego kosmetyki kolorowe, aplikowane na właściwie przygotowaną skórę, w taki sposób, aby skorygować niedoskonałości i uwypuklić to co najpiękniejsze w twarzy. Jednak w wykonaniu makijażu w naszym instytucie uwzględniamy nie tylko rodzaj cery, kolorystykę, typ urody lecz również osobowość, oczekiwania i styl Klientki. Dobry makijaż powoduję, że twarz wygląda na wypoczętą, młodszą i bardziej wyrazistą, a skóra i oczy uzyskują świeżość i blask.

Kobieta w takim makijażu powinna czuć się atrakcyjna, pewna siebie, a przede wszystkim PIĘKNA.


Makijaż dzienny


cena: 80 zł

makijaż dziennyMakijaż okazjonalny


cena: 100 zł

makijaż okazjonalnyMakijaż ślubny


cena: 120 zł

makijaż ślubnyPracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading