Zabiegi GUINOT ciała

TechniSpa

TechniSpa to kompleksowy, skuteczny i bezpieczny program antycellulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Metoda TechniSpa Guinot jest oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych technik modelujących ciało:

- masażu mechanicznego z podciśnieniem
- jonoforezy
- stymulacji.

TechniSpa redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektowniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała.
Urządzenie TechniSpa jest zaprojektowane tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: "skórka pomarańczowa" jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i wymodelowane. Fenomen zabiegu TechniSpa polega na wykorzystaniu jednocześnie trzech programów, które potęgują wzajemnie swoje działanie: podwójna lipo-aspiracja, jonizacja i stymulacja mięśni. Ogromną zaletą jest możliwość korzystania z wszystkich trzech funkcji jednocześnie lub każdej oddzielnie stosownie do wybranego programu pielęgnacji.

 

 

Program podwójne wyszczuplenie

W zabiegu tym wykorzystuje się wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi całe ciało lub dowolne, wybrane partie np. nogi, brzuch, pośladki, itd.
>Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra.
Już po pierwszym zabiegu obserwujemy średnią utratę:

- w obwodzie talii -1,5 cm (max. -2 cm)
- w obwodzie uda -0,6 cm (max. -1 cm).

 

Program napinająco - ujędrniający

W zabiegu tym wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi całe ciało lub dowolne, wybrane partie np. ręce, nogi, pośladki, itd.
Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra.
Działanie urządzenia TechniSpa zostało docenione przez szpital Saint-Andre de Bordeaux, który przeprowadził badania klinicznie przy pomocy lasera Dopplera. Po przeprowadzonej serii 12 zabiegów odnotowano doskonałe wyniki w poprawie napięcia skóry oraz utracie cm:

- +35,46 % poprawy napięcia skóry
- - 3,4 cm w obwodzie uda.

 

Program lekkie nogi

Program, który skutecznie łagodzi dyskomfort, ociężałość, obrzęki i ból w nogach - problemy wywołane zmęczeniem, słabym krążeniem żylnym, długotrwałą postawą stojącą. Już od pierwszego zabiegu nogi są rozluźnione, odprężnione i ujędrnione, a ich linia jest wymodelowana.
Efenty zabiegu: usprawnione krążenie krwi i limfy, "lekkie nogi" pełne komfortu i odświeżenia.
Przeprowadzone badania kliniczne prezentują się następująco:

- +255 % poprawy mikro-krążenia po zabiegu
- +54 % po godzinie od zabiegu.

 

1. PODWÓJNA LIPO-ASPIRACJA (fizyczna mobilizacja cellulitu)
Podwójna lipo-aspiracja polega na zasysaniu skóry, tworzeniu fałdu skórnego i jego rolowaniu. Tym samym powoduje mobilizację tkanki tłuszczowej i rozbijanie złogów tłuszczowych, a w efekcie redukcję cellulitu.
Rolowanie jest automatycznie dostosowane do typu cellulitu, grubości tkanki tłuszczowej, obszaru ciała i jego wrażliwości. Jest również regulowane w celu zapewnienia maksymalnych efektów i komfortu podczas zabiegu.
Gest podwójnej lipo - aspiracji powtarzany jest dwukrotnie i uwalnia tkanki od komórek i złogów tłuszczowych.
"1wszy efekt wyszczuplania" skutecznie mobilizuje cellulit, natomiast po nim "2gi efekt wyszczuplania" osłabia połączenia adypocytów - komórek tłuszczowych i eliminuje złogi tłuszczowe. Mikro - krążenie krwi w skórze jest wyraźnie poprawione a tkanki są obkurczone.

2. JONIZACJA (aktywacja przenikania składników wyszczuplających)
Prąd galwaniczny (prąd niskiej częstotliwości) umożliwia przenikanie niezwyle skutecznych składników antycellulitowych, modelujących sylwetkę, ujedniających, naoinających i drenujących skórę.
Usprawnia procesy spalania i wydalania tłuszczów.
Aktywne składniki działają nawet pomiędzy zabiegami!!!
3. STYMULACJA MIĘŚNI (pobudza pracę mięśni i sprzyja eliminacji tłuszczów)

Prąd stymulujący poprawia:

- napięcie mięśni,
- sprzyja spalaniu tłuszczu,
- usprawnia krążenie krwi i limfy,
- pobudza drenaż,
- sprzyja aktywnej eliminacji toksyn.

 

 

 

Oskar kosmetyków

Urządzenia TechniSpa Guinot zostało uznane za jedno z najskuteczniejszych wśród aparatów modelujących ciało i wyróżnione nagrodą Oskar Kosmetyków 2007. W ocenie jury przyznającej nagrodę na uwagę zasługują: wysoka jakość, innowacyjność, zgodność z trendami, zastosowanie nowoczesnej technologii, bezpieczeńswo stosowania, skuteczność, relacja ceny do jakości oraz rzetelność i warygodność informacji dla klienta.

 

 

Zabiegi na biust Guinot


Piersi dla jednych są symbolem seksu i erotyki, dla innych synonimem macieryństwa, dla wszystkich jednak są symbolem kobiecości. Ich kształt i wielkość to wynik genetycznego przekazu oraz zmian jakim podlegają podczas naszego życia - menstruacji, ciąży, karmienia, wahań wagi, menopauzy, a wreszcie naturalnego starzenia się. Wygląd biustu w dużej mierze zależy również od napięcia skóry, która tworzy naturalny stanik, dzięki któremu piersi są jędrne i kształtne.

 


WSKAZANIA:
- przy dużej utracie wagi,
- po okresie ciąży i karmienia piersią,
- po intensywnym opalaniu na słońce lub w solarium,
- zwiotczenie, brak napięcia i ujędrnienia
- oznaki starzenia się skóry,
- profilaktycznie, w celu nawilżenia i ogólnej poprawy wglądu skóry,
- przed wielkim wyjściem.

 

EFEKTY:
- stymulację produktu kolagenu, poprawa sprężystości,
- nawilżenie, odżywienie i regeneracja skóry,
- wzmocnienie skóry - "naturalnego biustonosz",
- ujędrnienie, podniesienie i wymodelowanie biustu,
- wygładzenie, uelastycznienie i poprawa napięcia skóry,
- zniwelowanie niedoskonałości i uszkodzeń skóry.Pracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading