Zabiegi dłonie

Propozycja zabiegów pielęgnacji dłoni:

Zabiegi dłonieMANICURE  wykonujemy metodą tradycyjną lub frezarkową. Skupiamy się nie tylko na pielęgnacji płytki paznokciowej, ale uwzględniamy potrzebę zadbania o całą dłoń klientki. Do pielęgnacji używamy najlepszych produktów takich firm jak: OPI, beauty and spa expert, GUINOT.
cena: 30 zł

manicure tradycyjny


cena: 35 zł

manicure z malowaniem


cena: 40 zł

manicure french


cena: 50 zł

manicure z parafinąmanicure vinyluxMANICURE WINYLOWY podobnie jak manicure klasyczny wykonujemy metodą tradycyjną lub frezarkową. Skupiamy się nie tylko na pielęgnacji płytki paznokciowej, ale uwzględniamy potrzebę zadbania o całą dłoń klientki. Najważniejszy jednak jest końcowy etap, pomalowanie paznokci, który wykonujemy specjalnym lakierem winylowym CND vinylux oraz OPI. Lakier winylowy ma innowacyjną formułe, która utwardza się pod wpływem naturalnego światła i co najważniejsze wysycha w ciągu kilku minut. Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na poznokciach aż 7 dni, nie tracąc połysku.
cena: 45 zł

manicure winylowy


cena: 40 zł

manicure japoński


cena: 15 zł

malowanie paznokci


cena: od 5 zł

zdobienie paznokci


cena: 20 zł

masaż dłoni


Manicure SPAMANICURE SPA to tradycyjny manicure połączony z relaksującym zabiegiem dłoni i paznokci. Po nawilżającej kąpieli i manicurze wykonujemy drobnoziarnisty peeling dłoni oraz nakładamy specjalne rękawiczki nasączone odżywczymi kosmetykami aromaterapeutycznymi, bogatymi w witaminy oraz ekstrakty z roślin i owoców. W celu zwiększenia lepszego działania preparatów otulamy dłonie elektrycznymi rękawicami, następnie wykonujemy odprężający masaż. Manicure kończymy pomalowaniem paznokci i wklepaniem odpowiedniego kremu. Zabieg zapewnia optymalne nawilżenie i pielęgnację przesuszonym dłoniom i skórkom oraz odżywia i wzmacnia paznokcie.


cena: 60 zł

manicure SPA


Manicure La PerlaMANICURE LA PERLAGE zabieg manicure poszerzony o zabieg pielęgnacyjny skóry dłoni (głęboko nawilżający i regenerujący). Zabieg odżywi i przywróci Twoim dłoniom miękkość i jedwabistą gładkość. Po kąpieli i wykonaniu tradycyjnego manicure wmasowujemy peeling drobnoziarnisty w celu usunięcia zrogowaciałego naskórka oraz nadania dłoniom gładkości i jedwabistości. Następnie nakładamy na dłonie maskę odżywczą Nutri-Confort, która przywraca dłoniom suchym odpowiedni stopień nawilżenia, zmiękczenia i regeneracji skóry. Maska jest podgrzewana elektrycznymi rękawicami, w celu zwiększenia wchłaniania kosmetyku, następnie wykonujemy specjalistyczny masaż dłoni La Perla. Na koniec malujemy paznokcie i wmasowujemy krem bogaty w składniki odżywcze, który utrwala efekt zabiegu.


cena: 65 zł

manicure La Perlage


Możliwość wykonania zabiegu bez manicure

cena: 30 zł

Parafina


cena: 40 zł

Zabieg SPA


cena: 45 złZabieg La PerlagePracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading