Cryolift


CRYOLIFT III Naturalny LIFTING

CRYOLIFT III Naturalny LIFTING Cryolift 3 jest zabiegiem modelującym, unoszącym i ujędrniającym skórę, który łączy trzy elementy znakomitej medycznej technologii – krioterapię, terapię światłem LED - Luminoterapię oraz ekskluzywną kosmetykę FILORGA Professional.

Krioterapia-Cryolift to zabieg, który wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą najnowocześniejszego aparatu z głowicą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do -18 C (efekt elektronicznej kostki lodu). Metoda ta oparta jest na zasadzie szoku termicznego (gwałtowne obniżenie temperatury), po którym następuje przekazanie zimna do głębokich warstw skóry (działanie na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej) bez uczucia dyskomfortu. Francuskie Laboratorium Filorga, posiadające 30-letnie doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, stworzyło unikalny zabieg łączący terapię zimnem (krioterapię) oraz skuteczny transport substancji aktywnych w głąb skóry. Gwałtowne oziębienie powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek skóry, które doskonale wykorzystują i przyswajają wtłaczane im składniki aktywne.

Składniki jakie wprowadza się w czasie tego zabiegu w skórę to:

NCTF kompleks witamin A, B, C, E, K wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkiem koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściwościach regenerujących skórę
Kompleksy biologiczne wyciąg z kawioru i łososia
DNA kompleks biologiczny silnie regenerujący skórę
Elastyna kompleks biologiczny napinający skórę na bazie czystej elastyny
Collagen preparat silnie nawilżający skórę
Embroblasty kompleks biologiczny oparty na wyciągu z kawioru i wyciągu z arniki. Poprawia mikrocyrkulację. Odżywia, regeneruje oraz zapewnia napięcie skóry, Stymuluje fibroblasty, zwiększając syntezę kolagenu.

Wskazania:

 • odświeża i pobudza skórę,
 • przywraca owal i dawne rysy twarzy,
 • unosi opadające policzki i zmniejsza "chomiczki",
 • ujędrnia wewnętrzną część ramion, zwiotczałą skórę brzucha i biustu,
 • wspomaga leczenie rozstępów.

Przeciwskazania:

 • problemy z zatokami,
 • opryszczka,
 • migreny,
 • przeziębienia.


cena: 200 zł

Cryolift twarzy, szyi


cena: 250 zł

Cryolift twarzy, szyi i dekoltu


cena: 100 zł

Cryolift oczu


cena: 250 zł

Cryolift biustu i dekoltu


cena: 150 zł

Cryolift dłoni


cena: 250 zł

Cryolift + pielęgnacja FILORGA twarzy i szyi


cena: 300 zł

Cryolift + pielęgnacja FILORGA twarzy, szyi i dekoltu


cena: 250 zł

Cryolift + mezoporacja twarzy, szyi i dekoltuLUMINOTERAPIA/terapia światłem LED

LuminatorepiaLUMINOTERAPIA/terapia światłem LED to dodatkowa opcja w zabiegu Cryolift. Terapia światłem LED ma szerokie spektrum działania, to przede wszystkim głęboka stymulacja skóry, zwiększenie naturalnej odporności, dotlenienie komórek i pobudzenie metabolizmu oraz proliferacji (podziały) fibroblastów. Leczenie z zastosowaniem LED nie rozgrzewa skóry, tak jak światło laserów, dzięki czemu jest to nieinwazyjna, ale bardzo skuteczna metoda poprawy kondycji skóry. W urządzeniu Cryolift III wyróżniamy cztery rodzaje światła, ich połączenie zapewnia doskonałą synergię działania. Światło w zależności od długości fali ma określoną barwę i przenika na różną głębokość, dzięki czemu oddziałuje na poziomie poszczególnych warstw skóry.

Światło czerwone – wnika najgłębiej w skórę właściwą, stymuluje metabolizm i proliferację (podziały) fibroblastów. Ma właściwości przeciwzapalne oraz łagodzące podrażnienia. Dotlenia komórki, zwiększając biodostępczość substancji odżywczych. Poprawia koloryt regulując mikrokrążenie, wygładza i zagęszcza skórę, redukując oznaki starzenia (zmarszczki, utratę elastyczności i jędrności), wspomaga regenerację skóry, stanowi profilaktykę anti-aging.

Światło żółte – wnika nieco płycej, intensywnie stymuluje metabolizm fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu przyspiesza regenerację skóry, przyspiesza proces zabliźnienia się ran, redukcji blizn.

Światło zielone – wnika do poziomu granicy warstwy brodawkowej/siateczkowej skóry właściwej, poprawia cyrkulację krwi i zwiększa natlenienie skóry, ma właściwości rozjaśniające – wpływa na pigmentację powierzchowną , normalizuje procesy melanogenezy, wspomaga redukcję plam barwnikowych.

Światło niebieskie – wnika w skórę na niewielką głębokość, daje doskonałe efekty w terapii skór trądzikowych. Ma właściwości bakteriobójcze i przeciwzapalne, zapobiega powstawaniu wyprysków.

WSKAZANIA:

 • fotostarzenie (zmarszczki, utrata elastyczności i jędrności skóry, nierówności),
 • przeciwdziałanie i opóźnienie pojawiania się oznak starzenia (profilaktyka anti-aging, poprawa kondycji skóry),
 • trądzik pospolity,
 • działanie przeciwzapalne,
 • płytkie przebarwienia, zaburzenia pigmentacji,
 • utrata witalności,
 • redukcja blizn, rozstępów (wspomagająco),
 • wyrównanie powierzchni skóry, redukcja nierówności
 • poprawa kolorytu.


PRZECIWSKAZANA:

 • ciąża i okres karmienia,
 • uczulenie na światło,
 • choroby nowotworowe/chemioterapia,
 • niektóre leki (antybiotyki, retinoidy doustne),
 • substancje fitotoksyczne (niektóre leki i kosmetyki).


Połączenie podczas jednej sesji zabiegowej terapii LED i krioterapii (Cryolift) zapewnia synergiczne działanie (biorewitalizacja, wielokierunkowa poprawa kondycji skóry), poza tym zapewnia jeszcze bardziej efektywne wchłanianie i biodostępność substancji aktywnych zawartych w kompleksach biologicznych Filorga Professional. Dotlenione komórki (po zabiegu luminoterapii) w optymalny sposób reagują na zabieg krioterapii (ujędrnienie, napięcie skóry i poprawa mikrokrążenia tkanek).


cena: 100 zł

LUMINOTERAPIA/terapia światłem LED


cena: 50 zł

LUMINOTERAPIA do dowolnego zabiegu


cena: 150 zł

LUMINOTERAPIA + pielęgnacja FILORGA


cena: 250 zł

Cryolift + LED twarzy i szyi


cena: 300 zł

Cryolift + LED twarzy, szyi  i dekoltu


cena: 250 zł

Mezoperacja + LED twarzy, szyi i dekoltu


CRYOPEEL

cryopeelCRYOPEEL to zabieg stymulująco - ujędrniający, w którym połączone są dwie techniki umożliwiające uzyskanie optymalne efekty. Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie peelingu Time peel, a następnie krioterapię przy zastosowaniu aparatu Cryolift III. Time peel to peeling dermatologiczny przeznaczony do efektywnej walki z pracesem starzenia się skóry. Pomaga normować zaburzenia pigmentacji, powodujące przebarwienia oraz zwalaczać zmiany wywołane przez czynniki środowiskowe (zanieczyszczenia, tytoń). Redukuje zmarszczki, blizny i ślady potrądzikowe. Oczyszcza z zaskórników, zwęża rozszerzone pory i doskonale przygotowuje skórę do kolejnego etapu zabiegu jakim jest krioterapia. Dzięki zabiegowi Cryopeel efekty są jeszcze bardziej widoczne i utrzymują się znacznie dłużej.


cena: 300 zł

Cryopeel twarzy i szyi


cena: 350 zł

Cryopeel twarzy, szyi i dekoltu


cena: 300 zł

Mezopeel twarzy, szyi i dekoltu


METAMORPHOSIS

MetamorphosisMETAMORPHOSIS to profesjonalny zabieg, oparty na synergicznym działaniu Time peelu  lub Luminoterapii  i  Cryoliftu oraz wykorzystaniu kosmetyków Filorga Professional na bazie wyciągów komórkowych pochodzących z kawioru morskiego i masażu anti-aging.

Time peel – pierwszy etap zabiegu Metamorphosis  to piling anti-aging, który zwiera Glukonolakton, główny z nich to kwas glikolowy poza tym zawiera kwas kojowy.  Wzmaga odnowę komórkową, sprawia, że skóra jest miękka i lepiej przyjmuje składniki wprowadzane w następnej części zabiegu jakim jest Cryolift.

Zamiast Time peel możemy również wykonać zabieg Luminoterapii/terapię światłem LED lub działać naprzemiennie, dzięki temu zabieg może być wykonywany częściej.

Cryolift to specjalny aparat z sondą,  uwalniającą stabilizowane zimno ( 0 - 18°C) do krioplastyki czyli do modelowania, unoszenia i ujędrniania skóry.  Swoją skuteczność zawdzięcza znakomitej technologii pozwalającej uzyskać stabilizację ujemnej temperatury (efekt elektronicznej kostki lodu),  wywołuje przemiany w naskórku i skórze właściwej, zwiększa  mikrokrążenie, natlenienie skóry i dystrybucję składników aktywnych. Przy pomocy Cryoliftu wprowadzamy NCTF czyli bombę składników odżywczych dla komórek  ( aż 55 składników takich jak witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, sole mineralne, koenzymy i antyoksydanty).

Masaż anti-aging stworzony w oparciu o anatomię mięśni twarzy wykonywany na produktach Filorga Professional utrwala efekty krioplastyki.

Filorga Professional to ekskluzywna gama kosmetyków  profesjonalnych do codziennej pielęgnacji oraz  specjalnie opracowane serum i mgiełki o wyjątkowo skutecznym działaniu anti-aging dzięki unikalnemu kompleksowi składników aktywnych działającemu na 3 poziomach starzenia się skóry:

 • komórkowe prekursory DNA (stymulacja komórek),  pełniące funkcję ochronną i wykazujące silne działanie anti-aging,
 • kolagen i elastyna (stymulacja tkanek) wpływają na jędrność i elastyczność skóry, zmniejszając zmarszczki,
 • koktajl witamin:  A, C, E, (stymulacja organiczna) to  jedne z najsilniejszych substancji o właściwościach odmładzających,
 • witamina F  jest bogatym  źródłem  kwasów  tłuszczowych  wygładzających  i chroniących  skórę przed wysuszeniem.


Wskazania:

 • uędrnianie skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • modelowanie owalu twarzy,
 • dotlenienie i poprawa kondycji skóry
 • odnowa  włókien kolagenowych i elastylowych,
 • poprawa nawilżenia i odżywienia skóry,
 • regeneracja oraz napięcie skóry,
 • stymulacja fibroblastów.


Częstotliwość zabiegów:

 • najlepsze efekty uzyskamy po serii od 4 do 6 zabiegów.
 • odstępy między zabiegami  to około dwa tygodnie przy użyciu Glycopeel, jeden tydzień przy użyciu Luminoterapii
 • 2 serie w roku.
 • jeden raz w miesiącu w celu podtrzymania efektów zabiegu.

Efekty zabiegu:

Metamorphosis  są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej nawilżona i sprężysta. Przy wykonaniu pełnej serii skóra nabiera jednolitego koloru, staje się jaśniejsza, bardziej gęsta i ujędrniona.  Owal twarzy jest zdecydowanie podniesiony, zmarszczki wygładzone i spłycone, a dzięki temu twarz sprawia wrażenie wypoczętej i młodszej.


cena: 350 zł

Metamorphosis twarzy i szyi


cena: 400 zł

Metamorphosis twarzy, szyi i dekoltu
Pracujemy
z  markami:
logo Guinot Logo RejuviacthydermFilorgaLogo Depileve Logo GehwolLogo OPI Logo AlexandriaLogo Revitalash

© 2010 La Perlage | Instytut Piękna w Białymstoku


realizacja: webcreo.pl | e-rozwiązania dla biznesu
 

loading